HOROSKOP OKTOBER NOVEMBER 2009

Goto down

HOROSKOP OKTOBER NOVEMBER 2009

Odoslať  Divine za Ut október 20, 2009 12:11 pm

OKTÓBER A NOVEMBER
Nastala a pokračuje etapa zmien...
Môžeme ju nazvať jednoducho očista.
Mesiac október svojou vibráciou čísla 10 prináša možnosti a situácie ktoré nám umožnia sa vyšvihnúť hore a presvetliť sa.
Začneme si uvedomovať ktoré veci majú a ktoré veci nemajú zmysell a začneme ich selektovať,nejde o bežné zhrnutia ale o hĺbkové zmeny ktoré sú osudové.
Už nie na čo čakať sme ako destroyeri ktorý vidia že dom v ktorom bývajú je napoly rozpadnutý a tak pre svoje najvyššie dobro nebudú dom po častiach opravovať ale zbúrajú ho a postavia na novo a celkom inak.
S pevnými základmi a čistým štítom. Táto zmena sa odzrkadľuje v prerábaní domoch izbách,môžeme sa presťahovať opustiť prácu prestať sa stýkať i určitými ľudmi zrušiť dohody rozísť sa s partnermi môžeme jednoducho nanovo vystavať náš svet v každom smere.Nieje čas na strach treba opustiť aj negatívne myslenie hnev nenávisť a všetko nechať jednoducho odísť.
V láske svetle a odpustení nájdeme pokoj po ktorom naša duša túži pretože je to jej prirodzená podstata.
Zbavme sa nánosu od iných ľudí ich názorov myšlienok oslobodme sa!
A manifestujeme svoje pravé JA ♥️

Astrologicky: Slnko vstúpilo do znamenia Váh kde sme ukazuje romantika nežnosť ale aj váhavé obdobie.Ktoré nám však pomôže aby sme nekonali unáhlene je to spomalenosť pred veľkým treskom.
Pretože o pár dní prechádza Slnko do znamenia škorpióna silného vášnivého mystického tvora čo nepozerá na veci z povrchu ale zavŕta sa až do kosti, len aby vytiahol malú špinku.
Čiže môžeme očakávať hĺbkové zmeny prerody transformáciu osobností duší aj fyzickosti. Škorpión je mystik čiže tento mesiac a hlavne November využite na rituály želania kúzla a osobné povstania z popola :)Je to mesiac samostatnosti a detailov.
Numerologicky nám prinesie potrebnú silu a schopnosť presadenia sa a neserepetičkovania sa s tým čo nie je ozaj potrebné.
11.tka je číslo dvojitého ega sily a fyzickosti, ale aj číslo spravodlivosti, ktorá je na mieste.Je to najsilnejšie a najvyššie magické číslo ktoré uzatvára kapitoly.Je veľmi silné a treba s ním za bežných situácií zaobchádzať rozvážne,no teraz si myslím,že nie.Z 11.tky vychdáza číslo 2 čo sú tužby toto všetko je veľmi prizanivé pre toto obdobie.Vydržte to v decembri to poľavý a bude po všetko.Určite vám pomôže vás strážny anjel,keď si ho privoláte Wink čiže vám už len zaželám - Nech sa vám podarí všetko to čo je pre vaše najvyššie dobro.

S láskou a svetlom Nephizis ♥️
avatar
Divine

Počet príspevkov : 9
Points : 19
Registration date : 08.08.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.