HOROSKOP AUGUST 2009

Goto down

HOROSKOP AUGUST 2009

Odoslať  Nephizis za Št august 06, 2009 3:43 pm

farao No a máme tu August ktorý zo sebou prnáša silu zmien farao

Takže Slniečko nám prešlo do Ohnivého znamenia Leva ktorému je Slnko, aj samotným symbolom.Čiže jeho vplyv bude vnímateľný najmä v našj vnútornej sile a chuti dosiahnuť svoje dlho vytýčené ciele.Naberieme energiu a tento mesiac si ju možeme aj lahko dobiť či navrátiť.Naše ciele a vzdušné zámky postavané túžbami srdca máme na dosah a sú vysvietené lúčom svetla.Nečakajte doma a nepremýšlajte viac o tom čo by ste chceli a čo si myslíte,že mať nebudete lebo XY ! Nie v popredí je ČIN zdvihnite sa oprášte svoju zanedbanú sebadôveru a uvedomte si že je tu sila ktorá vo vás len čaká na to aby ste ju použili.Tak chodte a chopte sa šance TERAZ ALEBO NIKDY!!! neplatí to len pri túžbach a snoch,ale v oblasti pracovnej kde sa objavuje možnosť sebapresadenia a sebarealizácie v plnom merítku.
Ale pozor táto sila musí byť použitá správne, kto sa nechá ovplivniť svojim egoizmom a bezohladnej túžbe po moci bude zošrotovaný.
Lev vládne nielen tejto úchvatnej vnútornej sile ktorá má moc meniť veci na skutočné ale aj srdcu.Preto môžeme viac ako inokedy, pocitovať túžbu po láske ktorá nás naplní.Na všetkých úrovniach.To čo je postavené na zlom základe sa rozpadne.Môže nás prepadnúť vlna kreativity a skrytého talentu ktorú možeme naplno využiť Wink

Numerologicky tomuto mesiacu vládne číslo 8 V našom klasickom bežnom živote sa bude pretriasať finančná situácia, kedy môže doôjsť k úbytku peňazí ,alebo komplikované narábanie s kapitálom.Budem si musieť dobre premyslieť čo s peniazmi aby sme sa vedeli dobre zabespečiť. Ak ste si do tohoto mesiaca pritiahli nejakú peňažnú krízu mohla by v tomto mesiaci vyvrcholiť a následne sa ukončiť alebo obrátiť na lepšiu. lienka Mali by sme sa v tomto období zaoberať nad systémom prímania a dávania a nájsť si stabilitu a balanc.
V citoch môžeme byť presílený s tendenciou prehliadať detaily.A uvedomíme si,že sa niečo deje, až keď budeme mať vyhádzané veci pred bytom facka heh. Ďalej číslo osem zo sebou nesie aj karmické záležitosti či už z minulosti alebo minulých životov je možné, že sa nám vrátia starý znami a my budeme splácať naše karmické dlhy. Aj v pozitívach aj negatívach no ako veľmi ťažké to bude tak veľmi sily na to budeme mať k dispozícií čiže sa nieje čoho báť je to šanca zlepšiť si život.Možu nás prekvapiť nečakané zvraty a udalosti veci sa rýchlo kryštalizujú a materializujú.

Čo sa týka zdravia : Odlahčime mastné jedla nestresujme sa a popustime emócie z nášho vnútra.A uvidíte aké krásne spätné väzby sa k vám dostanú.


Krásny August želá Guardian Angel vamp
avatar
Nephizis
Admin

Počet príspevkov : 52
Age : 30
Location : WinterLand
Points : 118
Registration date : 07.03.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.