HOROSKOP JÚL 2009

Goto down

HOROSKOP JÚL 2009

Odoslať  Nephizis za Št júl 02, 2009 9:28 pm

Hurá máme tu leto!

Astrologicky : Mesiac Júl okrem toho, že nám otvára bránu k teplému letu prináša so sebou i veľa citlivej energie. Slnko nám vstupuje do znamenia Raka, ktorý sám o sebe prezentuje rodinu ako takú a všetky záležitosti s ňou spojené. Treba brať preto na vedomie, že tento mesiac okrem horúcich chvíľ, zábavy a cestovania prináša i kryštalizovanie emocionálnej stránky všetkých vzťahov, ktoré sa dajú charakterizovať ako ľúbostné alebo rodinné. Prejaviť sa to môže od skorej náladovosti, cez napätie a neistotu vo vzťahu k blízkemu človeku a lúšteniu čo si o tom vlastne má dotyčný myslieť. Znameniu Rak vládne planéta Luna, ktorá reprezentuje zmenu a premenlivosť, je potrebné si preto uvedomiť, že sa máme učiť väčšej flexibilite a nebáť sa hovoriť o svojich pocitoch citlivo,
ked toto človek podchytí vyhne sa zbytočným emocionálnym výkyvom a výkyvom nálad.

Prajný čas pre nakupovanie, skrášľovanie, pestovanie a starostlivosť o svoj vzhľad. Tento mesiac nezabúdajme na naše babičky, mamičky, manželky, dcérky a všetky žienky a venujme im patričnú pozornosť,získame práve teraz náklonnosť, ktorá utuží a nezavrhne.

Numerologický vplyv tohto silného čísla 7 netreba podceňovať, bude nás sprevádzať celým mesiacom Júl

- Sedmička je považovaná za číslo šťastia,ale len málo komu sa dostane tejto jej vlastnosti.
Má abilitu:naivity,náhodnej a štastnej pomoci,obetavosti,intuície,vízií a zaujímavých až jasnovideckých snov,využime teda v každom našom kroku svoju posilnenú intuíciu a empatiu aj na porozumenie a pomoc druhým či blízkym ľudom.
V predošlom mesiaci sa predrala na povrch skôr nevymáchanosť a prchkosť, teraz si dajte pozor na sebaľútosť, fňukanie, sťažovanie sa, spätný chod a či unikaniu od problémov.
Ľudia so životným číslom 7 budú mať posilnene predtuchy vízie, dokonca priame jasnovidecké schopnosti veštecké sny a podobne. Mesiac bude silnejšie pôsobiť na Rakov, alebo zrodencov s množstvom čísel 7 v dátume narodenia či v životnom čísle.
Ak sa chystáte na úradné veci, ako pôžičky hypotéky, úvery a kúpi, radšej počkajte.
Čo sa zdravia týka pozor na to ,čo jete na zažívacie ústrojenstvo na stres spôsobený hľavne citmi. A na prehĺtanie svojich pravých citov, vyjadrite sa!Dobrá rada pre každé vodné znamenie a hlavne pre raka : NEODÚVAJTE SA- TROŠKA HUMORU Wink Inak si môžete rovno odpáliť vlastné brucho a žalúdok.
Vhodný čas na cestovanie preskúmavanie zaujímavých a mystických vecí.Pre relax v prírode a meditácie.A všetky ďalšie magické úkony, ako otvorenie tretieho oka čakrového systému či spájaním sa z vyššími bytostami Smile Ak si dáte aspoň 3 dňový pôst od mäsa pôjde to lahšie Smile


Krásny Júl plný Harmonických citov pohody a tepla želá Nataša a Guardian Angel

omg

_________________
Zmysel je v Harmónií
avatar
Nephizis
Admin

Počet príspevkov : 52
Age : 30
Location : WinterLand
Points : 118
Registration date : 07.03.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.