HOROSKOP JÚN 2009

Goto down

HOROSKOP JÚN 2009

Odoslať  Nephizis za Št jún 04, 2009 8:50 pm

Astrologicky:Takže slniečko v Blížencoch nám v mesiaci Jún dáva jasne na javo,aby sme vyzdvihli naše kvality komunikácie,neodmietali spoločenské udalosti a našli si čas na štúdium nových vedomostí,nepoznaných vecí ktoré nás už dlhšie zaujímali.Do polovice tohto mesiaca, by sme mali byť obozretní pri podpisovaní zmlúv a rozhodnutiach dlhodobého charakteru. Znameniu Blíženci vládne planéta Merkúr čo výborne ovplyvňuje verbálnu schopnosť presadiť sa no zároveň i o nevypovedaných záležitostiach,ktoré sa stihli určitý čas nazbierať.Živlová podstata vzduchu vyzdvihuje nestálosť, nevyspytatelnosť no zároveň i spontánnosť a oslobodenie sa od obmedzení. S komunikáciou v akomkoľvek spôsobe úzko súvisia i medziľudské vzťahy, v ktorých by sme mali dbať na naše slová, ktoré nám doslova vytvárajú skutky.

Numerologicky:Tento mesiac je pod záštitom čísla 6 čo podporuje plytkosť povrchnosť, kritickosť voči druhým, neohrabanosť, hrubosť v hádkach názoroch a presadzovaní svojho postoja, prudkosť,ale aj chuť flirtovať hrať sa, brať všetko na ľahkú váhu a skúšať rôzne veci. Ak sa práve nachádzate vo vzťahu dva krát si rozmyslite či budete podraždení, aby ste si nenarobili problémi či nezranili partnera na toľko že to ovplivní vašu celkovú existenciu.Ak zasa naopak budete vy vo vzťahu tí napádaní či urážaní, neberte to tak vážne a pokúste sa preniesť cez to,niekedy je nápomocnejšie potlačenie svojho ješitného ega a pousmiatie sa.
Blíženci skúste prekonať svoje osobne maniére a túžby a všímajte si potreby iných,nieste na svete sami Ľudia so životným číslom 6 sa môžu tešiť že znova budú skušaní svojou negatívnou polovičkou vlastnej osobnosti a budú pochodovať ulicami podraždení, avšak nebojte sa všetko prejde ak ukontrolujeme naše slová a necháme posobiť opačnú stranu 6tky pocítime stratený balanc a prejavíme okoliu aj dlho nevyjadrenú náklonnosť či vďačnost a dokonca ak sa budeme snaziť, dokážeme aj obetovať hlbokéci ty či starat sa o inych v nasom okoli a pomáhať im.
Ak máte dajaký problém v rodine riešte ho teraz, lebo budúci mesiac by sa vám to nemuselo vyplatiť.
Zo zdravím asi toľko : vyberte z úst tie cigatery!!!


Krásny Jún Želá M.S
catch me

_________________
Zmysel je v Harmónií
avatar
Nephizis
Admin

Počet príspevkov : 52
Age : 30
Location : WinterLand
Points : 118
Registration date : 07.03.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.