Spiritual Response Therapy, SRT - Úvod

Goto down

Spiritual Response Therapy, SRT - Úvod

Odoslať  Natasa za So máj 02, 2009 3:10 pm

Spiritual Response Therapy (SRT) je metóda duchovného liečenia, ktorej zakladateľom je pán Robert E. Detzler, bývalý reverend pôvodom z USA. Jej vývoju sa venuje od roku 1985, kedy začal navštevovať kurz metódy Response Therapy v trvaní pol roka. Autormi tejto metódy sú Dr. Clark Cameron a jeho žena Sharon, ktorí vychádzali z prác Dr. Davisa Cheeka, zaoberajúceho sa hypnózou. Dr. Cheek zistil, že pre testovanie klientovho podvedomia je možné využiť kyvadlo a tzv. ideomotorickú reakciu prstov, pričom získané odpovede pochádzajú priamo z podvedomia bez zapojenia klientovho vedomia. Svoje poznatky zhrnul v knihe HYPNOSIS: THE APPLICATIONS OF IDEOMOTOR TECHNIQUES.

SRT je metóda odlišná od väčšiny doteraz používaných spôsobov alternatívneho liečenia. Jej základom je napojenie sa na Vyššie Ja, ktoré predstavuje zbor duchovných bytostí s vyššou úrovňou vedomia. S ich pomocou je možné skúmať a riešiť podvedomé a duševné záznamy človeka. Duša má všetky informácie o tom, čo zažila, uložené v tzv. akašických záznamoch. Prostredníctvom Vyššieho Ja je možné zistiť, ktoré negatívne a škodlivé energie a programy si duša so sebou nesie a následne ich podrobiť čisteniu. Duša pri tomto procese nadobudne nové skúsenosti a umožní sa jej rýchlejší rozvoj. Odstránia sa blokujúce energie, ktoré komplikujú život a často o nich na vedomej úrovni ani nevieme. Tým, že sa pri čistení negatívnych energií a programov uľaví duši, uľaví sa aj fyzickému telu, ktoré potom môže pracovať efektívnejšie, rýchlejšie sa regenerovať a úspešnejšie čeliť mnohým ochoreniam.

Výhodou metódy SRT je, že práca cez Vyššie Ja je rýchla a mnohí klienti pociťujú značnú úľavu. Jedna konzultácia metódou SRT trvá približne 2-3 hodiny. Počas nej je možné identifikovať a vyčistiť mnohé z klientových negatívnych energií, ktoré spôsobujú v jeho živote problémy. Počet konzultácií potrebných k úplnému vyčisteniu závisí od závažnosti a množstva negatívnych programov a energií. Vo väčšine prípadov postačujú dve až tri konzultácie. Konzultácie je možné vykonávať osobne prípadne na diaľku.
Natasa

Počet príspevkov : 6
Registration date : 15.03.2009

Zobrazit informácie o autorovi http://www.z-mysell.eu

Návrat hore Goto down

Re: Spiritual Response Therapy, SRT - Úvod

Odoslať  Hemera za Ut máj 26, 2009 9:13 pm

Ty si tuto metodu vyskusala alebo mas s nou skusenosti??
Hemera

Počet príspevkov : 9
Registration date : 26.05.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

metoda SRT

Odoslať  Natasa za Pi máj 29, 2009 2:04 pm

Zdravim Vas Hemera Smile

dakujem za odozvu. ano venujem sa tejto technike zhruba rok a pol. "nahoda" ma k nej priviedla, a od vtedy
pocitujem zasadne zmeny v zivote. absolvovala som kurzy SRT I. a II., kde doslo k precisteniu mnohych korenov problemov v mojom zivote. Sama sa pravidelne "ocistujem" touto metodou a postupne pribuda viac a viac ludi, ktori maju zaujem o takuto skusenost. Obsahom je praca s kyvadlom a 32 zakladnymi tabulkami zahrnajucimi kategorie urovni bytia, duse a stvorenia. Osobne som vo svojom srdci velmi vdacna za takyto dar z nebies, ktorý prináša mnohé uvedomenia a dusevny rast. Rada zodpoviem akekolvek otazky.

srdco s Laskou Natasa
Natasa

Návrat hore Goto down

Odoslať  Hemera za Pi máj 29, 2009 8:43 pm

V prvom rade: myslim, ze nemam este vek, v ktorom mi treba vykat - takze nie vas, ale ta. :D
A v druhom: To si bola na kurze tu na Slovensku?? Tam ocistili len teba, ci si sa naucila aj ako pomahat druhym?
Lebo znie to skutocne zaujimavo a verim, ze to mze pomoct...
Pisala si, ze je to mozne robit aj na dialku, asi musis byt v kontakte s niekym, kto ta dialkovo vedie, ze co mas robit, vsak? Existuju k tomu aj nejaka literatura?
A existuje na Slovensku, kto tie sedenia aj robi?
Hemera

Počet príspevkov : 9
Registration date : 26.05.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

SRT

Odoslať  Natasa za So máj 30, 2009 4:24 pm

Oki tak teda tesi ma Hemera Wink dakujem za zaujimave otazocky Smile som velmi rada Tvojmu zaujmu...

ano absolvovala som kurz v Bratislave .... u p. Lubomira Ruttkaya... predtym to robil p. Kuticka....
kurzy su celkom drahe ja som za kazdy dala 6500skk este vtedy.... dalej je i SRT restructuring kurz ako
nadvazujuci, tam sa priamo lieci na fyzickej urovni. mimo to sa daju absolvovat i rozne jednodnove seminare (tiez velmi efektivne - na kazdu oblast v zivote).
viem ze este na strednom slovensku to skoli jedna pani, vacsinou ma reklamu vo vitalite. Totiz zaškolovat moze iba clovek ktory ma povolenie od Asociacie SRT ktora sidly v USA.

ja osobne som sa krasne precistila ale zaroven robim i SRT konzultanta, co v podstate obsahuje i pomoc
a aplikaciu tohto druhu liecenia pre druhych ludi. Cistenie na dialku prebieha medzi Vyssim Ja mojim a klientovym, nie je k tomu potreba tretej osoby ktora vedie, lebo vedenie je sprostredkovane priamo od Vyssieho ja, je potrebne sa naladit na spravnu frekvenciu a postupovat na zaklade informacii z podvedomia cloveka a z akasickych zaznamov.

Literatura: Robert E. Detzler-Cesta ke svobode, Osvobozeni duse a Duchovne Liecenie.
web: http://www.apz.szm.sk/ , http://reiki3.szm.sk/

krasnu cestu k poznaniu praje Natasa

srdiečko
Natasa

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down