Numerológia - Úvod

Goto down

Numerológia - Úvod

Odoslať  Natasa za So máj 02, 2009 3:07 pm

Numerológia je ďalšou z techník ako si pomôcť predstaviť svoj život. Významovo funguje na báze čísel a dokáže vypovedať rozličné skutočnosti o nás samotných. Je založená na fakte, že každé číslo má svoju osobnú vibráciu, resp. vplyv. Je možné predpokladať aj spojitosť s astrológiou, pričom by numerológia predstavovala jej jednoduchšiu formu.

Potrebné údaje:
Meno / Prezývka
Dátum narodenia

Ku každému písmenu sú priradené čísla, preto sa dá vychádzaj aj z Vášho mena, ale postačujúci a najdôležitejší údaj je dátum narodenia, na základe neho sa vypočítavajú schémy napr. ako vonkajšia a vnútorná psychika až po životnú oblasť, ktorej by sme sa mali venovať. Partnerstvo sa vypočítava z oboch dátumov pričom sa hodnotí kvalita osobnostných čŕt, vzájomný súlad a ako sa dopĺňa podobizeň partnerov.
Podľa výpočtov sa dajú povedať aj predpovede na niekoľko rokov, dokonca aj životné úseky desaťročí jedinca, prípadne na sklonku života.

Numerológia tiež slúži na spoznanie rôznych blokov, ktoré v sebe nosíme. Ukáže nám na človeku či nemá prebytok určitých negatívnych vlastností, s ktorými by sa mal naučiť pracovať, aby sa neodzrkadľovali na jeho zdraví, alebo naopak čo mu chýba, aby mohol byť so sebou spokojnejší. Umožní rozpoznať kde máme tú silnejšiu alebo slabšiu stránku a na to čo práve hľadáme môžme zamerať svoju pozornosť. Môžme v nej vidieť aj svoju osobnosť, charakter a poslanie. V podstate napomáha aj rozlíšiť jednotlivé udalosti, ktoré nás stretnú a rozpoznať ako skončia. Napr. keď nás postihne choroba, dá sa určiť aký by mala mať priebeh, trvanie a vyliečenie.

Táto veda tiež poníma napr. význam jednotlivých dní roka, čiže každodenný život, ktorý žijeme. Zahrňuje určenie vhodnej doby na záležitosti (jednania, schôdze, stretnutia ...), ktoré môžme využiť vo svoj prospech. A samozrejme sa dá poňať na naše obavy z budúcnosti, aj z minulosti a zvládať tak prijateľnejšie našu prítomnosť. Dá sa aplikovať na najrôznejšie situácie, pričom stále vychádza od obdobia, v ktorom sa práve nachádzame, prípadne od obdobia, v ktorom sa situácia stala. Dôležité je poznanie a následné využitie možnosti, a to, že keď stojíme pred akoukoľvek životnou skúškou, numerológia ponúka voľbu rozhodnutia, resp. merítko, na to, aby sme sa rozhodli správne.
avatar
Natasa

Počet príspevkov : 6
Location : Bratislava
Points : 27
Registration date : 15.03.2009

Zobrazit informácie o autorovi http://www.z-mysell.eu

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.