Žiaci,Učitelia,Pomocníci-Info-Registrácie

Goto down

Žiaci,Učitelia,Pomocníci-Info-Registrácie

Odoslať  Nephizis za Ne marec 08, 2009 8:56 pm

Like a Star @ heaven OFICIÁLNY ZOZNAM REGISTROVANÝCH ŽIAKOV Like a Star @ heaven

Rozhodli sme sa pre finálne zorganizovanie systému učenia sa, na tomto fóre a následne pokračovanie v škole [b] M.S.

Všeobecné základy vychádzajúce z presvedčenia Rádu sa budete môcť všetci dočítať na tomto fóre.
Ak sa na základe toho budete chcieť prihlásiť do 3.ročného školského systému M.S, budete mať možnosť vopred získať informácie o začiatku školského vyučovacieho roka 1.stupňa, na ktorý sa budete môcť zahlásiť počas 2 mesiacov. Následne sa triedy uzatvoria a opäť prihlásiť sa bude možné, až po ukončení 1.ročníka. Zhruba po 4 až 6tich mesiacoch.
Tí ktorí sa rozhodnú pokračovať vo výučbe v ročníkoch 2. až 3. sa budú môcť prihlásiť po úspešnom ukončení 1.ročníka.

ŽIACI
Vpíšte sem : predbežne svoj záujem sa začať učiť v našom ráde.
-Nick /Meno
-Odôvodnenie
-Čo vás najviac zaujíma (oblasť)
-Predbežný záujem zápisu do 1.ročníka
-Vaše doterajšie skúsenosti alebo znalosti v oblastiach ezoteriky

EXTERNISTI-POMOCNÍCI A UČITELIA:
-Meno/Nick
-Odôvodnenie
-Čím môžete prispieť, prípadne čo naučiť iných
-Doterajšie skúsenosti, znalosti,

Zaväzujete sa týmto k diskrétnosti , k slušnému správaniu na fóre, k rešpektovaniu učiteľov,
Nesmiete : rozširovať súkromné učivá určené žiackej skupine od 2.ročníka.

Všetky ostatné otázky môžete adresovať členom M.S tu, alebo v PM-kách.

cheers

Naposledy upravil Guardian Angel dňa Ut júl 07, 2009 5:36 pm, celkom upravené 7 krát. (Reason for editing : editing info)
Nephizis
Admin

Počet príspevkov : 52
Registration date : 07.03.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Registrácia

Odoslať  Horus za Ne marec 08, 2009 9:13 pm

-Horus
-V nimulosti som sa učil u Nephizis a chcem sa vyučovať ďalej
-Rád by som sa učil:Tarot Numerológiu a Energetiku.
Horus

Počet príspevkov : 1
Registration date : 08.03.2009

Návrat hore Goto down

registrácia

Odoslať  Ibrul za St apríl 01, 2009 6:21 pm

Chcem sa naučiť čo najviac o praktickej mágii.

Niečo som si už prečítal v knihách, niečo som už skúšal.

Túžim sa dozvedieť čo najviac a verím, že od každého človeka sa dá niečo naučiť.

I.

Ibrul

Počet príspevkov : 1
Registration date : 01.04.2009

Návrat hore Goto down

Re: Žiaci,Učitelia,Pomocníci-Info-Registrácie

Odoslať  Nephizis za Pi apríl 03, 2009 4:41 pm

Ako si čítal vyššie bude to podľa počtu záujemcov o danú tematiku, zatiaľ sa budú voľne preberať neučebné témy.Avšak aj z tých sa dá učiť Smile

Čo by si sa ty konkrétne chcel naučiť?

catch me
Nephizis
Admin

Návrat hore Goto down

Na úvod

Odoslať  Dalibor za Ne apríl 05, 2009 8:30 pm

Ahojte, nejaká záhadná osôbka ma sem pozvala cez blog, ktorý píšem a po prečítaní mnohých informácií som sa rozhodol zaregistrovať, pretože sa priznám, celkom ma toto fórum zaujalo a predovšetkým jeho nápad a myšlienka vytvorenia. Páči sa mi aj fakt, že nie ste nejaká náboženská sekta Smile a pomáhať mnohým v rôznych oblastiach je pre mňa príjemnou činnosťou. Tak ak budete potrebovať nejakú pomoc, týkajúcu sa ezoteriky, budem v tomto veľmi nápomocný Smile
Dalibor

Počet príspevkov : 5
Registration date : 05.04.2009

Návrat hore Goto down

Re:Na uvod

Odoslať  Nephizis za Po apríl 06, 2009 9:52 am

Vitaj u nás Dalibor juj

Videla som tvoju stránku a celú som ju prešla,videla som dobre podchytené myšlienky a mám pocit, že si krásna prebúdzajúca sa duša a tak som tam dala link na nás Smile

Teším sa na spoluprácu G.Angel

Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať  Dalibor za Po apríl 06, 2009 9:34 pm

Ahoj, čo sa týka oblasti ezoteriky - venoval som sa viacerým témam. Tak, zrekapituloval som si články na predchádzajúcich stránkách a vidím, že sú to oblasti, čo sa týkajú zdravého života, čo robiť na ceste sebazdokonaľovania a myšlienky a rady ako ísť ešte vyššie až dosiahnuť koniec reinkarnácií. Vlastne, táto otázka ma zaskočila, nikdy som si presne nestanovil a ani sa nezamýšľal nad tým pod akou témou píšem. Ďalej som si spomenul, že sú to aj stratené civilizácie, kde som dávno zakončil svoje učenie s tým, že viac mi neprinesie už nič dôležité. Ešte som sa zamýšľal nad cirkvou a náboženstvami v niekoľkých článkoch.

Chcel by som však podotknúť, že keď som si prečítal tvoju jednu dnešnú odpoveď, musím povedať, že si vo svojom odbore vážne dobrý Smile

Nephizis napísal:Vitaj u nás Dalibor juj

Videla som tvoju stránku a celú som ju prešla,videla som dobre podchytené myšlienky a mám pocit, že si krásna prebúdzajúca sa duša a tak som tam dala link na nás Smile

Teším sa na spoluprácu G.Angel

Ďakujem, si milá, myslím si, že to aj tak nebola len tak náhoda, že som sa sem dostal Smile No, tú stránku, čo si čítala, som založil len nedávno, stále mám však ešte jeden blog okrem toho, kde je toho až až. No prestal som sa mu venovať a stránku, ktorú si našla, vyjadruje viac z môjho súčasného myslenia. Je príjemné sa dostať do spoločnosti ľudí, aj keď prostredníctvom internetu, ktorí majú široké znalosti v mnohých oblastiach ezoteriky. Keď som si čítal príspevky, zistil som, že som tu dobre a prajem vám, nech sa tu stretne viac ľudí s podobnými znalosťami, aby sa to tu poriadne rozbehlo. Smile
Dalibor

Počet príspevkov : 5
Registration date : 05.04.2009

Návrat hore Goto down

Odoslať  Nephizis za Po apríl 06, 2009 11:02 pm

From Dalibor : ,,Ešte som sa zamýšľal nad cirkvou a náboženstvami v niekoľkých článkoch."

Pre mňa jedna zo zaujímavých tém Smile

,,Ďakujem, si milá, myslím si, že to aj tak nebola len tak náhoda, že som sa sem dostal Smile"

Nič nieje náhoda.Všetko má svoj dôvod Wink

Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať  Hemera za Ut máj 26, 2009 4:52 pm

Kedze nic nie je nahoda a vsetko ma svoj dovod, dostala som pozvanku pozriet si vase forum aj ja.

Akosi od malicka ma stretaju veci spojene s magiou, nie vo velkom, ale tak sem tam - mala som predtuchy, vidiny, jasnovidecke sny, hoci po prvade nic z toho az na jednu vec nebolo prilis dolezite. Po case som zistila, ze ma chodia navstevovat predpkladam, ze ti ktori uz ludsky svet opustili, ale ich energia tu zostala. Vdaka tymto skusenostiam sa mi svet trochu otaca hore nohami, skrz prebdene noci, spanok len pri svetle, prilis zive sny atd.
Rada by som sa o svete magie dozvedela viac, co sa postupne aj snazim - mam doma tarot, zacinam sa venovat meditaciam a akosi "nahodou" stretavam ludi, ktori sa takymto veciam venuju, a akoby "nahodou" to z nich v mojej pritomnosti vypadne.
Tak to je dovod preco som zavitala aj na tuto stranku, aby som sa co to priucila a ziskala hodnotne poznatky o svete tak zaujimavom, ale velmi malo mnohymi poznanom - o magii. A je uzasne porozpravat sa s niekym, kto tento svet povazuje za zaujimavy a snazi sa ho preskumat a nie ho odvrhnut, ako nejaky vymysel.

Tesim sa na otvorenie prveho rocnika, v ktorom by som sa rada stala studentkou jocolor
Hemera

Počet príspevkov : 9
Registration date : 26.05.2009

Návrat hore Goto down

VITAJ HEMERA

Odoslať  Nephizis za St máj 27, 2009 3:28 pm

Tak Vitaj u Nás Hemera som veľmi potešená tvojim záujmom a chuťou ! Tešíme sa na spoluprácu s tebou Smile

Ano tieto náhody poznáme asi všetci Wink Som rada že si ľudia vždy pekne nájdu cestičku do našeho fóra Smile

motylik
Nephizis
Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať  Beyonder za So máj 30, 2009 2:02 pm

Hemera napísal:Kedze nic nie je nahoda a vsetko ma svoj dovod, dostala som pozvanku pozriet si vase forum aj ja.

Akosi od malicka ma stretaju veci spojene s magiou, nie vo velkom, ale tak sem tam - mala som predtuchy, vidiny, jasnovidecke sny, hoci po prvade nic z toho az na jednu vec nebolo prilis dolezite. Po case som zistila, ze ma chodia navstevovat predpkladam, ze ti ktori uz ludsky svet opustili, ale ich energia tu zostala. Vdaka tymto skusenostiam sa mi svet trochu otaca hore nohami, skrz prebdene noci, spanok len pri svetle, prilis zive sny atd.
Rada by som sa o svete magie dozvedela viac, co sa postupne aj snazim - mam doma tarot, zacinam sa venovat meditaciam a akosi "nahodou" stretavam ludi, ktori sa takymto veciam venuju, a akoby "nahodou" to z nich v mojej pritomnosti vypadne.
Tak to je dovod preco som zavitala aj na tuto stranku, aby som sa co to priucila a ziskala hodnotne poznatky o svete tak zaujimavom, ale velmi malo mnohymi poznanom - o magii. A je uzasne porozpravat sa s niekym, kto tento svet povazuje za zaujimavy a snazi sa ho preskumat a nie ho odvrhnut, ako nejaky vymysel.

Tesim sa na otvorenie prveho rocnika, v ktorom by som sa rada stala studentkou jocolor

Zdravim Ta mila Hemera!
Tiez ta vitam na nasom fore a nedalo mi nezareagovat na tento tvoj prispevok. Velmi ma tesi ze tu stretavam cloveka, ktory sa snazi svoje schopnosti rozvijat a ma podobne skusenosti ako ja kedysi... Ide o to ze boli casy kedy som aj ja nevedel zaspat, citil som pritomnost inych entit ktore ma casto desili a svetlo bolo jedinou istou ochranou. Avsak presiel som si roznymi skusenostami s tymito entitami alebo energiami a mozem ta ubezpecit ze pride cas kedy ta nic od spanku nebude delit aj napriek uplnej tme. V pripade nejakych problemov sa nevahaj ozvat, rad pomozem, tak isto ako ostatny clenovia Midnight Sun, nakoniec na to sme tu. Wink
Beyonder

Počet príspevkov : 8
Registration date : 08.03.2009

Zobrazit informácie o autorovi http://www.myspace.com/lordbeyonder

Návrat hore Goto down

Privítanie

Odoslať  Natasa za So máj 30, 2009 4:34 pm

Spriaznené Duše,

cítim krásne vibrácie a emocionálne som vzrástla pri čítaní Vašich príspevkov v tejto kategorii.
Dakujem a zároveň chcem privítať medzi nami zaujímavú osôbku Hemeru. Vitaj ddd
Teším sa z tvojej prítomnosti, a pevne verím ze u nás nájdeš čo hľadáš.

Svetlo a Lásku...Nataša lovely
Natasa

Počet príspevkov : 6
Registration date : 15.03.2009

Zobrazit informácie o autorovi http://www.z-mysell.eu

Návrat hore Goto down

otazka

Odoslať  passerby za Pi júl 10, 2009 3:53 pm

Rad by som vedel aspon strucnu osnovu predmetov, tzn. ked sa planuje spoplatnenie studia, je dobre vopred vediet co sa vlastne bude vyucovat (asi aj inym zaujemcom by to pomohlo pri ich rozhodovani). Tiez ma zaujimaju vychodiska ucitelov, to znamena z coho vychadzaju, ci ide o ich vlastny system a poznatky, alebo sa opieraju o nieco uz vytvorene.

Ma rad M.S. aj iniciacne konanie, co sa tyka prijimania svojich clenov ? Ako to prebieha ? Ako mam chapat ze sa jedna o rad ? Ma nejaku hierachiu clenov, stupne zasvatenia a take veci ?

passerby
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odpoveď

Odoslať  Nephizis za Pi júl 10, 2009 6:50 pm

Zdravím,v časti NOVINKY sa potencionálnych záujemcov pýtame o čo majú záujem,pretože naše učenie je obšírnejšie, ako je tu uvedené a nebude sa zaraďovať do učebného plánu ako takého,to sú potom veci skôr pre členov, alebo pre tých ktorí už niesú začiatočníci. :-) Pretože niekto si môže pozrieť učebne a povie si, že to nehľadá, ale my by sme mu vedeli napríklad poskytnúť informácie aj v tom čo by on chcel. Teda preto tá otázka. Povačšinou ,už približne vieme kam niektorý človek/člen smeruje ,ale je dobrá vec napísať sem zoznam aspoň úplného základu,máš pravdu a vďaka za pripomienku.

Čiže zatiaľ by sa otvorili /podľa osobného záujmu/ triedy : Základy Ezoteriky/Pozitívne Myslenie (bude mať každý žiak povinne) (Učia všetci)
- Numerológia / tarotová,astrologická (G.A + Nataša)
- Astrológia (Nataša)
- Tarot (G.Angel)
- Praktická Mágia pod ktorú spadá viacero vecí tzv. aktívna mágia atd. (Michel + G.Angel)

Ale nezabúdajte, je to stále kurz začiatočníkov.
Ak by niekto chcel niečo úplne iné tak nech napíše na Email a uvidíme čo sa dá robiť.
Stále fungujeme aj klasicky, ako pomoc a poradňa pre ostatných členov na fóre ale aj všeobecne pre ľudí.

Čo sa týka systému učenia,budem písať za seba : To čo učím/budem učiť ja ,sa opiera o priamo mnou vytvorený systém a overený v praxi tzv. numerológia,tarotová numerológia berie do úvahy aj tarotové hodnoty čísel a ich všeobecný význam, čo je tiež mojím zostavením,nevravím,že som to vymyslela prvá na svete,ale sama.
Tak isto tarot, je zase dosť individuálna záležitosť vnímania každej karty osobitne a praktického využitia u každého jedného človeka.Dá sa tu oprieť aj o známe fakty s ktorými súhlasíme ako ľudia aj učiteľia a sú naozaj dobré,ale hlavne o osobnú prax s ktorou som začala tiež sama.Čo sa týka astrológie učím sa ju lepšie pochopiť a aplikovať do života a výkladov pre ľudí,ale nerobím to zatiaľ ako školiteľskú činnosť,tú robí kolegyňa Nataša. study a tak podobne,nebudem tu vypisovať všetko dúfam ,že toto bude postačovať ako odpoveď za moju osobu. ja

In.konanie pri prímaní nových členov-ak ide o nových členov rádu, tých neprímame a asi ani skoro nebudeme, ak si mal na mysli žiakov priamo v škole, nepredstavuj si troj-poschodové šampanské vo vyleštených pohároch a striptéra ako zákusok lolky niesme žiadna škorebená oficálna škola, ani žiadna sekta ,kde by niekto potreboval hábit, alebo zvieratko na ramene Smile je to prosté stretnutie kde sa žiaci a učitelia navzájom dohodnú na celom procese a potrebných pomôckach,čiže písať niečo dopredu nemá zmysel. Neskôr sa na niečom možno aj toto leto ak sa podarí dohodne rád a bude to ako som načrtla iba pre zúčastnených : )

Neviem čo si predstavuješ pod zasvetením, ak sa ti v hlave vybavili nejaké filmové ukážky, tak na to rovno zabudni. Samotné zasvetenie môže byť už len predávanie informácií počas školských hodín. Ak niekto potrebuje divadielko na odľahlom mieste s horiacimi fakľami a potetovanými tvárami a nakresleným pentagramom na zemi v ktorom musí stáť,tak to je naozaj úplne vedľa. Čo sa táka nejakej hierarchie fungujeme krátko na to, aby sme mali vybudovaný taký systém o ktorom tu asi píšeš.

Dúfam,že moje odpovede ti dali aspoň torchu informácií ktoré si očakával, teším sa na odozvu.
V prípade akýchkoľvek otázok na členov,na učivo atd. použite Email :@:

S ♥️ a Svetlom Nephizis. evil

Naposledy upravil Nephizis dňa So september 26, 2009 9:15 pm, celkom upravené 1 krát.

Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať  passerby za So júl 11, 2009 9:57 am

dakujem za objasnenie, uz som zorientovany, co a ako...to slovo "rád" v nazve je take mätuce, človek si pod tým asi predstavuje nieco ine ako si opisala. Je to skratka cele take volne, ze sa to bude vyvijat podla toho, aky bude zaujem ziakov, o co bude zaujem, uvidi sa ci vobec ucitelia dokazu oducit to, co by ziaci chceli, a tak. Pises, ze to je kurz pre zaciatocnikov, cize pojde o nejaky zakladny prehlad, ktory sa da docitat aj v knizkach ? Ale ked ma ziak ucitela, tak to ma jednoduchsie, lebo nemusi rozmyslat ktora knizka je vhodna, a ktora je len blabol, a moze sa aj popytat, ked niecomu nerozumie. Dobre to chapem ?

passerby
Anonymný

Návrat hore Goto down

Odoslať  Nephizis za So júl 11, 2009 10:37 am

No Rád ja ti napíšem ako to vzniklo po pravde : Keď som prišla s touto myšlienkou mať svoje nazvem to "zoskupenie" išlo o to, aby sme sa dali dokopy pod jeden symbol a spojili svoje sili vedomosti a schopnosti a spoločne pomáhali ľudom, za daľšie nielen to,ale aj aby sme svoje poznatky niekam zhrnuli a z toho čo sa dá urobili aj učivo ,čo sa aj dá aj nedá inde naštudovať,pretože internet je preplnení blábolmi a stále narážam na nové a nové somariny, ktoré prekrúcajú veci. Berú ich dogmaticky, ortodoxne, desia ľudí a ani nevieš koľko ľudí sa pohybuje s rôznymi schopnostami po ulici a keď niekde nájdu ,ako ja minule, že vidieť auru je mozgová porucha tak to teda človeka dokáže poznačiť riadne.
Čiže my tu fungujeme na báze osobných skúseností, ale aj vedenia z hora, snažíme sa pomali začať osvetlovať isté veci a povedala by som, že aj to aby sa nešírili takéto klamstvá.Ukázať im že je to prirodzené a je to súčasťou života každého z nás.Len nie každí sa tomu otvorí.Ja sa ani nečudujem ,že mnohí sa bojá, alebo to odmietajú, keď sa aj akože v múdrych knihách dočítajú dosť často krát prekrútené, veci alebo polopravdy. Nie nechcem zhodiť žiadnu literatúru v mnohých je kus dlhoročného štúdia energia a pravdy. To či sa to dá naštudovať myslím si tak, že už len v obyčajnej knižnici nájdeš v časti ezoterika na mraky materiálov. kto sa tým chce hrabať sám môže. ja som toho názoru, že všetky knihy vznikli od ľudí a ich poznatkov ,či osobných alebo týmových.Keby mi zhrnieme úplne všetko čo len vieme ,tiež by sme mohli vydať knihu. Čiže ak pochopíš vždy sa to točí na podobnej vlne.
Je to len iná forma bez výhody vysvetlenia ,alebo spoločného bádania.My sa tak isto stále učíme a za seba môžem povedať ,že sa stále hrabem vo všeliakých materiáloch ktoré ma zaujímaju a vždy sa ku mne akýmsi zázrakom dostane práve to čo chcem Wink Ale rozhodne nerobím to, že by som kolektovala knihy a skúšala sa niečo naučiť. Ja zistím novú vec a začnem ju robiť, potom ma vedú... tam vyššie Wink No ale odbočila som Smile Ano je to voľný a veľmi by som povedala na úzkom vzťahu založený učebný systém.Nechcela by som mať miesto kde sa denne vystreida 30 žiakov a ja ani nebudem vedieť meno ,ale budem si rapkať dáke veci pri tabuli. Rozumieš ? : ) Proste bolo by to neosobné a my preferujeme osobné vzťahy kde ľudia napredujú. nie sú ticho a počúvajú. Vzájomne sa dokážu obohatiť. : )

Slovo Rád- hm, to čo my sme, nieje s.r.o. ani organizácia ,ani sekta ,ani smer ,ani kult... ako inak to nazveš?
V minulosti existovali Magické a Ezoterické Hermetické/tajné-uzavreté/ rády Golden Down alebo Silver Star ak sa nemýlim. Mne sa teda spája Ezoterika a Mágia, pod veľmi magické slovo Rád, vnímam ho vznešene seriózne a pravdivo,nie obmädzujúco /ak by niekoho napadol dajaký Rehoľný rád s mníškami/ Wink
A voľné, pre nás znamená skôr ľudké,nie že si každí robí čo chce a v konečnom dôsledku neurobí nič Wink

A hej žiaci majú tu víhodu, že dostanú overené informácie nie dohady, že možno ja neviem prečítaj si toto a pointa bude pri konci knihy.Keby mal všetko človek čítať, tak sa prehltí informáciami ktoré nevie či sú pravdivé.Alebo ako ich využiť atd Smile V podstate to chápeš dobre Smile Samozrejme, ak by šlo o knihu alebo materiáli od niekoho iného a my sme s tým v ráde stotožnený a vieme z toho vísť posunieme to ja žiakom.

Ďakujem za otázky a záujem pekný deň Smile
Nephizis

Naposledy upravil Nephizis dňa So september 26, 2009 9:15 pm, celkom upravené 1 krát.

Admin

Návrat hore Goto down

Odoslať  Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: