Odkazy na hodnotné stránky ♥

Goto down

Odkazy na hodnotné stránky ♥

Odoslať  Nephizis za Ut apríl 28, 2009 11:01 pm

K tejto stránke Vám osobne odporúčam pristupovať veľmi rozvážne, ja som netušila,že to bude fungovať,ale funguje,je tu prítomná Anjelská sila a vďaka autorke je to aj reálne sprostredkovanie Anjelských odkazov,preto ak sa rozhodnete vyberať si kartu/y tak s istým rešpektom.

Posolstvo je veľmi silné a nedá sa obísť za chvíľku, ak sa chceme naozaj niekam dostať.Musíme prejsť pochopením a prežitím Smile samozrejme dávame na intuíciu a sledujeme odkazy aj v bežnom živote aj 24 hodín denne-kdekoľvek Wink

http://www.andele.info/andele/karty.htm ddd

Pekný Večer sss

Naposledy upravil Nephizis dňa So september 26, 2009 8:13 pm, celkom upravené 2 krát.
Nephizis
Admin

Počet príspevkov : 52
Registration date : 07.03.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Pozitívne myslenie

Odoslať  Leo za Ut september 15, 2009 10:34 pm

Rhonda Byrne, autorka bestseleru The Secret (Tajomstvo), je významnou osobou, ktorá šíri a vysvetľuje základné princípy pozitívneho myslenia. Osobne si velmi vážim jej dielo, pretože pútavým štýlom na dnešnú dobu (trocha mi to príde zkomerčnené) priblížila prírodné zákony velmi širokému spektru ľudstva, hoci to nie je nič nové pos Slnkom a na túto tému bolo napísaných už desiatky kníh. Pričom v modernej dobe to už po prvý krát bolo pred 100 rokmi, keď Charles Haanel vydal knihu Univerzálny klúč, ktorý okrem iného si môžete stiahnuť na stránke, o ktorej tu bude reč. Nech je ako chce, tajomstvo je staré ako ľudstvo samo a samozrejme oveľa staršie, bol natočený film a vydaná kniha, ktorú keď som po prvý krát čítal tiekli slzičky, pretože všetko začalo zapadať a život zrazu získal ten skrytý zmysel, ktorý človek podvedome hladá. Súčasťou filmu je aj spisovatel Joe Vitale, ktorý v novej knihe "Svet bez hraníc" spracoval starú hawajskú metódu, o ktorej sa na tomto blogu ešte určite zmienim, akonáhle sa jej dostanem na koreň a preskúmam do hĺbky... Takže nech sa páči

www.thesecret.sk
ja
Leo

Počet príspevkov : 19
Registration date : 02.09.2009

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: